Electro-Flex Heat DH-30-115-TS, 30 Gallons (CAT#: STEM-LAPO-0352-YJL)
Cat Number: STEM-LAPO-0352-YJL
Model: DH-30-115-TS
Description
Specification
Condition: Used
Electrical: 115V, 750W
Capacity: 30 Gallons
3" WIDE, 6' CORD