Corning® Plain Funnel, Reusable, Polypropylene, CLS6120P120, Corning, Inc. (CAT#: STEM-L-3991-Y)
Highlights
Legal Information: Corning is a registered trademark of Corning, Inc.
Cat Number: STEM-L-3991-Y
Model: CLS6120P120
Specification
Material: polypropylene
Description: with short stem
Packaging: pack of 12 ea
Mfr.: Corning
Diam.: 120 mm
stem L × H × O.D.: 25 mm × 45 mm × 1.5 mm